• ブラウザで読む
  • ダウンロード
  • あとで読む
  • N次創作する
Tour de France je vrcholná soutěž v cyklistických soutěžích. Pokud chcete vyhrát šampionát, nemůžete ho získat sami. Co potřebuje víc, je spolupráce všech v týmu. Lídr vás vezme k jízdě nejvíce vzdálenosti a potřebujete pohodlný Cyklistické Oblečení, díky kterému budete při jízdě stabilnější.
Britský teenager Tom Pidcock v současnosti hraje za Ineos Grenadiers. Letos je mu teprve 23 let a má za sebou dlouhou kariéru, vyhrál dva světové šampionáty, jeden je mistrem světa v cyklokrosu a druhý juniorským mistrem světa v časovce.
Na Tour de France 2022 předvedl velmi dobrý výkon také Tom Pidcock, který ve dvanácté etapě vyhrál první etapu Tour de France v kariéře a stal se nejmladším mužem v Alpudier.Etapový šampion. Mnoho lidí doufá, že uvidí Toma Pidcocka v Ineos Grenadiers cyklooblečenie a budou pokračovat v jízdě na kole, aby získali další umístění v závodech.